Новости Днепропетровска и Днепропетровской области
8 мая 2015 года
Валентин Резниченко вручил награды ветеранам Второй мировой войны и воинам АТО
Валентин Резниченко вручил наградын |
Государственные, правительственные и областные награды председатель Днепропетровской облгосадминистрации Валентин Резниченко вручил ветеранам Второй мировой войны, участникам АТО, волонтерам и другим выдающимся жителям региона. Награждение состоялось во время торжественного мероприятия по случаю Дня памяти и примирения и Дня победы над нацизмом во Второй мировой войне.
«Сегодня, в День памяти и примирения, мы отдаем дань уважения тем, кто 70 лет назад защитил нашу страну от нацизма. Мы также хотим сказать слова благодарности тем воинам Украинской армии, которые сегодня защищают нашу страну от российской агрессии, и низко поклониться волонтерам, чей вклад в защиту нашей страны трудно переоценить», - отметил председатель Днепропетровской облгосадминистрации Валентин Резниченко.
Активист ветеранской организации Днепропетровская Григорий Головаха поблагодарил главе области за поздравления и выразил надежду на светлое будущее региона и всей страны. После вручения наград школьники подарили ветеранам и волонтерам собственноручно нарисованные картины, чтобы поддержать их.
Справка
Указом Президента Украины за значительный личный вклад в социально-экономическое, научно-техническое, культурно-образовательное развитие Украинского государства, весомые трудовые достижения, многолетний добросовестный труд награждены:
орденом “За заслуги” III ступеня
- МАКАРОВА Владислава Леонідовича - волонтера, голову благодійного фонду “Допомога Дніпра”
орденом “За мужність” ІІІ ступеня
- АДАМЕНКА Казимира Євгеновича - голову ради міськрайонної громадської організації інвалідів міста Новомосковська Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»
медаллю “За працю і звитягу”
- БОРОВІКОВА Андрія Івановича - машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Першотравенське» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля»
Присвоєно почесне звання:
"Заслужений артист України"
- ПЕЧЕНЮК Олені Миколаївні - артистці балету, провідному майстрові сцени Дніпропетровського академічного театру опери та балету
"Заслужений діяч мистецтв України"
- БЄЛЬСЬКОМУ Сергію Олександровичу - артистові-провідному майстру сцени комунального підприємства “Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв “Академія руху”
“Заслужений машинобудівник України”
- ВЕЛИЧКУ Василю Леонідовичу - токареві державного підприємства “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова”
"Заслужений працівник охорони здоров’я України"
- ДЕМЧЕНКО Тетяні Володимирівні - медичній сестрі відділення комунального закладу “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І. І. Мечникова”
“Заслужений працівник транспорту України”
- БОНДЮКУ Миколі Миколайовичу - начальникові відокремленого структурного підрозділу “Верхівцевський рейкозварювальний поїзд № 39” державного підприємства “Придніпровська залізниця”
"Заслужений працівник сільського господарства України”
- АРТАМОНОВІЙ Марині Миколаївні - птахівниці товариства “Агрофірма “Дніпропетровська”
За значительный личный вклад в обеспечение развития жилищно-коммунального хозяйства, многолетний добросовестный труд и высокий профессионализм награжден Почетной грамотой Кабинета Министров Украины с вручением памятного знака:
- КУЛІНІЧА Івана Івановича - директора комунального підприємства “Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства”
Распоряжением председателя облгосадминистрации за активную общественную деятельность, самоотверженный помощь по защите территориальной целостности и суверенитета Украины и по случаю Дня памяти и примирения награждены: поощрительным отличием Днепропетровской облгосадминистрации - памятной медалью "За весомый вклад в развитие Днепропетровской области":
- АВДЕЙЧИКАЛеоніда Петровича - міліціонера відділення № 2 взводу № 2 окремої роти № 3 батальйону міліції громадської безпеки особливого призначення ГУ МВС України в Дніпропетровській області, старшого прапорщика міліції
- ГАЙДЕНКА Олександра Олександровича - заступника командира роти в/ч ПП В0136, старшого лейтенанта
- ЗАВГОРОДНЬОГО Віктора Вячеславовича - заступника командира батальйону в/ч ПП В0136, майора
- ЗЕМЛЯНОГО Владислава Миколайовича - солдата в/ч ПП В0136
- ІВАНЬКОВА Сергія Михайловича - солдата в/ч ПП В0136
- КОНСТАНДОВА Олександра Валентиновича - заступника командира роти окремого 20-го мотопіхотного батальйону, капітана
- КУЗЬМЕНКО Галину Василівну - пенсіонерку, волонтера
- ЛАПШИНА Сергія Сергійовича - інваліда війни III групи
- ОЖОГІНА Віктора Івановича - журналіста
- ПЛАХУТУ Вячеслава Івановича - командира мотопіхотної роти окремого 20-го мотопіхотного батальйону, майора
- ПЛИСКУ Олексія Анатолійовича - командира відділення стрілецької роти окремого 20-го мотопіхотного батальйону, сержанта
- СААКЯНА Едмонда Вячеславовича - юриста, фізичну-особу підприємця
- ТІТАРЕНКА Андрія Андрійовича - старшого оперуповноваженого відділу швидкого реагування “Сокіл” управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУ МВС України в Дніпропетровській області, лейтенанта міліції
- ФЕДОТОВА Ігоря Григоровича - заступника командира взводу роти в/ч ПП В0136, старшого сержанта
відзнакою голови облдержадміністрації - нагрудним знаком “За розвиток регіону”:
- БИКОВУ Вікторію Василівну - волонтера, м. Дніпропетровськ
- БОНДАР Тетяну Юріївну - волонтера, м. Дніпропетровськ
- НОСОВУ Ірину Анатоліївну - волонтера, м. Дніпропетровськ
- ЧАБАНЕНКА Олега Федоровича - волонтера, м. Дніпропетровськ
- БІЛОКУРА Миколу Дорофійовича - доцента, викладача Міжрегіонльної академії управління персоналу, учасника війни
- РУДЕНКО Олену Іллівну - громадського діяча Всеукраїнського об’єднання ветеранів
- ГОЛОВАХУ Григорія Остаповича - інваліда війни І групи, активіста ветеранської організації
- ІЩЕНКА Івана Никифоровича - інваліда війни І групи, активіста ветеранської організації, почесного ветерана частини 3021
- КИТАЙ Меланію Петрівну - інваліда війни ІІ групи, активіста ветеранської організації
- ОСТАШЕВСЬКОГО Миколу Кириловича - інваліда війни ІІ групи, активіста ветеранської організації
- СОКОЛОВА Василя Пилиповича - інваліда війни І групи, активіста ветеранської організації
- СТАРУШКА Анатолія Палладійовича - інваліда війни І групи, активіста ветеранської організації
- ЯЦЕНКА Миколу Григоровича - інваліда війни І групи, активіста ветеранської організації
По информации Днепропетровской областной государственной администрации.